Pytania

Jeśli mielibyście jakieś pytania np. co do waszych zamówień (reklamacje coś nie spełnia waszych oczekiwań i chcielibyście to poprawić) albo potrzeba wam jakiejś porady pro po photoshopa, gimpa, css to tu macie na to miejsce. Postaram się szybko odpowiadać na wszelkie pytania. ;)

Najczęściej zadawane pytania:

Co jeśli linki w archiwum po ustawieniu szablonu najeżdżają na siebie?

15 komentarzy:

 1. Jest możliwość "przywrócenia" tego szablonu http://kpopowagrafika-galeria.blogspot.com/2015/11/szablon-nr138.html ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W jakim sensie "przywrócenia" szablonu? Niezbyt rozumiem.

   Usuń
  2. Próbowałam go pobrać, ale wyskakiwała mi informacja, że szablon został usunięty czy coś

   Usuń
  3. na szczęście wszystkie szablony mam na komputerze zapisane, ale znaleźć który to chwilę zajmie bo on był z tego co pamiętam na zamówienie, a je mam zwyczajnie ponumerowane, a nie podpisywane jak resztę

   Usuń
  4. znalazłam powinno działać http://hostuje.net/file.php?id=339ed0d00fdfd5a2e67d55e71d72b25d

   Usuń
 2. Cześć, mam pytanie, czy jesteś w stanie zrobić tutorial jak dokładnie wyciąć postać? Jeśli to nie problem oczywiście :) Bo mam zawsze ogromny problem z idealnym wycięciem włosów, gdy dana postać ma tak zwany nieład na głowie, a np chce żeby one tak zostały i nie chcę ich usuwać. Mam nadzieję, że zrozumiałaś co mam na myśli ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozumiem przemyślę to pewnie to będzie jeden z pierwszych filmów za raz po filmie, a pro po doboru zdjęć i gdzie szukać koloryzacji, stocków itd.

   Usuń
  2. okej, w takim razie czekam xx

   Usuń
 3. Wiem, że kiedyś się pytałam, ale wolę zapytać jeszcze raz, czy jest możliwość przeróbki szablonu? Tzn. samych kolumn, troszkę układu i kolorów, bez tknięcia nagłówka? Szablon był robiony na zamówienie (nr 158 http://kpopowagrafika-galeria.blogspot.com/search/label/U-Kiss).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma problemu fizycznie, żeby szablon przerobić (jeśli jak już mówiłaś nie ingerujemy w nagłówek), jednak jeśli chodzi o szablony robione na zamówienie to bym po prostu to odradzała, ze względu tylko, żeby nie powielać tego samego nagłówka i całej grafiki, która była wizją zleceniodawcy. Po prostu uważam to za trochę kopiowanie czyjegoś stylu, jednak jeśli bardzo ci zależy na konkretnie tym nagłówku i szablonie nie ma problemu z lekkimi przeróbkami, a jak nie to zapraszam do złożenia zamówienia, w którym postaram się uwzględnić wszystkie twoje życzenia dotyczące zarówno szablonu jak i nagłówka by był bardziej indywidualny.

   Usuń
  2. Tzn. właśnie chodzi o to, że to był szablon na zamówienie dla mnie :) w życiu bym nie chciała kopiować czy kraść coś, co było robione dla kogoś innego. Jakby co to podaje link do mojego bloga http://dragon-story.blogspot.com/ gdzie właśnie jest ten szablon. Sama robiłaś go dla mnie nawet. Tak jak szablon nr 21 też z UKISS. :)
   Tylko pytanko, gdzie mogłam napisać, co bym chciała prosić o zmienienie? Tutaj czy na mailu? Jeśli na mailu to do kogo?

   Usuń
  3. Wiesz mamy blisko 200 szablonów w Galerii ciężko spamiętać, który był dla kogo robiony. W takim razie nie ma najmniejszego problemu. Napisz co chcesz poprawić w zakładce z zamówieniami na szablony, żeby wszystko było w jednym miejscu bo jak się robi te zamówienia po jakimś czasie, a nie od razu mogłoby się to twoje zgubić gdybyś wysłała mi je na maila. (rutynowo po przeczytaniu wszystkich powiadomień o komentarzach na blogu wszystko usuwam by nie mieć spamu na skrzynce)

   Usuń
 4. Po raz pierwszy trafiłam na tą stronę z szablonami i spodobał mi się straszliwie szablon z Baekiem http://kpopowagrafika-galeria.blogspot.com/2017/01/szablon-nr194.html i mam pytanie, czy mogę go pobrać czy muszę podać swoje własne zamówienie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku kiedy szablon ma podpisane "Zamówienie" odradzamy pobieranie go bo jest to kopiowanie wyglądu jaki ktoś sobie zaplanował więc albo używa się wolnych szablonów lub zamawia od nowa, a szablony będące zamówieniami można podpiąć do swojego zamówienia jako inspirację lub wizualizację mniej więcej koncepcji z czym dosyć często się spotykam, że ktoś podaje link do szablonu nawet nie z naszego bloga jako wzór o co mu chodzi.

   Usuń

Obserwatorzy